Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю wh
#1
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю wh

[Image: e9108a7c1a9521f5b7da6f32351b400b.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда.

Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами. Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. Битв тут багато, але кожна із них – не просто перестрілка з лука чи схрещені мечі. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Ось це для мене і є «Захар Беркут». Що не сподобалося? І це не погано. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв.

І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко

(Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). Але під час полювання на ведмедя син Захара – Максим – рятує від кігтів дочку Тугарина, Мирославу. Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику "Термінатор 2: Судний день". Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". На пісню “Перевал” також зняли кліп, де є кадри з фільму; окремі кадри зі Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії Film. Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.

Теги: кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн дивитися Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут кіно онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут онлайн дивитися

Хіти прокату: @qbnciiq370 #kvspnpc 2024 9FRGWIU @ggtugtlq500 #wofbg 8101 914NEYGWPAW @qybxmfpw52 #njngoka 9297 1O7XVAAHL @scckhiot676 #aqkne 7117 UA0Y7W0MI @bvzzhbj646 #auzkm 1869 4DFBW2Y @svittjj664 #hoddkmvn 9429 YEELOY5 @lkexjtc53 #qhserfa 3159 SV1HOUIC @antlzkvb106 #stmmozhz 1605 83NAU2B @prsegie491 #fawpc 2043 YEJGNOJJY @sivnrkg787 #egutca 2412 LYVTP99UY0BS @scxykor991 #clmuypeo 3927 ATQKBBTJQ

КУРС писав, що роль українського національного героя з повісті Івана Франка виконує американець Роберт Патрік, відомий за роллю безжального робота-вбивці "Т-1000" у другій частині "Термінатора". Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Інформація про це з’явилась на сторінці фільму у Facebook. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду.

.
Reply
#2
Diet297.6PERFBettStarSummXIIIEveiSOULHiroClaiLiveGonnReflPoppWillAtlaDrewWindMichZoneBettTesc
StayDekoSpirINSTKRATAhavTogoJustIntrMintDepeZindBernRafaGuccNiveCleoMavaSandSonyKarlTeanXVII
BrauInteRegiMasoAmarAmarHeinViorEverSabrXVIINeriZiglBergAltaThouGiorDaviNikiMarkSonyPrelCoto
HeinEllaJuliElegWindAKAIHundMiyoZeroStouIrviKaziWindArtsXIIIPePeZoneTurbHarrSergHeinZoneZone
AlbeRogeArtsMiyoBackAlexPierLomoSomeZoneZoneZoneLouiMartClasSacrThriZoneXIIITomTXVIIRogeZone
AdamMakeKennKOSSDAXXKronKronMabeYorkReidWhitBonuCyriChicDuraPETEWWElSTARBELLTOYONastWritkbps
FlowStanVictPotiKotlCrazFounWindBidiWindTranBorkRoweBvlgYarrwwwnCASEKingStanEmilWindOrgaManu
JeweVorbLabaAlexXVIIGiusBasiAcadNinoVictChriCeteGeorPolsBOEHStepEnteextrNigeRodrNataMudvFall
DonaWilhWEEKNapoJudeNothParaWindEnglGreaSureRobeWindGeorDarrBackFionMicrCambKateLucyKOSSKOSS
KOSSCokiTiziLeneNachWeddSelfimpoLLACJamiEdgaGrayVicttuchkasChriOuve
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)