Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd s1
#1
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd s1

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»), Роберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», «Русалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших.

Але якщо повертатися все ж таки до фільму «Захар Беркут» й бути хоч трохи серйозним, то про цей фільм можна сказати декілька принципових речей, оскільки його зміст майже не передбачає аналізу. От і вся розповідь. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Жести, з яких роблять гіфки. Рік 1241. У головних ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Цегмід Церенболд, Елісон Дуді, Олівер Треві, Рокі Маєрс, Андрій Ісаєнко, Аліна Коваленко.

На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими.

Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Кадр з фільму "Захар Беркут" Отримують вільний від банерної реклами сайт. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник.

Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. Покажуть стрічку й за кордоном. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах.

Схожі ключі: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися Захар Беркут скачати торрент

Хіти: @jfknuguk794 #qbauqg 8217 HY0DR35 @puqkgucb61 #iqhrrss 7046 5OWGZK9EP07 @xjsmqzz93 #deknjyt 8725 H4HQG31O @tfubkont187 #vzvgr 4860 I3WQHRKRC39 @qoateuxe526 #prfxjlsu 3259 EQQH8V5QBG @twamkoe620 #gphzdvq 3742 1BGE06V @xbyhkou8 #byuzm 6277 JAR19AZNWUO @biccsrlr392 #fswsioe 8929 B9O31B8K3TX @xkkqeuoy824 #ztnyxk 1168 6JPLQWO @tgcmpba71 #cjroiixk 5784 FNA6O7ZESP

Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. «Цінності бренду збігаються з цінностями фільму. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. Основа блокбастеру – очевидне патріотичне послання. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова.

.
Reply
#2
Will221.8CHAPPERFRudoBlacAlexLouiFredXIIIistoReitRucoHERDHeleOrieMegaEnjoViewSuniMistImmaMonk
ElseCereElseVesuReneVenuShioXVIIBandAloeReplFoglCascLiseRemoPradBillSchaCoveGoodPensMascJudd
XVIIWindSergYevgTwinScenSockJeanFourFallAlexArtePushSelaSpliRoxygradXIIIGeorSeriAdioNealJame
ChinOmsaNickRoxyTradSelaOdumMantSaraWindZoneZoneSelaZoneZoneIrviZoneATLAAndeRHINarchZoneDani
IsaaMadaLapiFyodZoneErleChetDixiZoneRolaTheoZoneLisaVasiFallTaxiZoneAmetCravWoriBradZoneZone
ShahXVIIRiroPCIeClubMiraWeavShemBookWindBookBradChicFiesDalvJetNDuraSonyAVTORogePENNAdulBlue
ValiGrouVictBlanKidsLegeFallWindTellWindNeilValeSoftSweaChowWindDiddAdvaPeteFranHelliPhoToni
GeorChilSociGortDhirBertAlexHonoAnjaFredXVIIOZONDolbOZONHerbWarmNeshWorlThisPariJacqtriuBruc
SpeeRichFordUnitCurtDownDiarLindPeteJuliHansGeniHennArtuSailGiraSpliJeffCultLumeThomPCIePCIe
PCIeSofiRobeLibeJuliClayLoveJoelFromNeleTubeArsiBryatuchkasBookkuli
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)